Раднички (С) — Младост АПА

Детаљи

Датум Време League Сезона
September 22, 2018 16:00 Војвођанска фудбалска лига "Север" 2018-2019

Ground

Сомбор

Резултат

КлубПрво полувремеДруги полувремеГоловиРезултат
Раднички (С)1Пораз
Младост АПА4Победа