Тиса — Младост АПА

Детаљи

Датум Време League Сезона
September 2, 2018 16:30 Војвођанска фудбалска лига "Север" 2018-2019

Ground

Адорјан

Резултат

КлубПрво полувремеДруги полувремеГоловиРезултат
Тиса1Нерешено
Младост АПА1Нерешено