ОФК Врбас — Црвенка

Детаљи

Датум Време League Сезона
September 1, 2018 16:30 Војвођанска фудбалска лига "Север" 2018-2019

Ground

Врбас

Резултат

КлубПрво полувремеДруги полувремеГоловиРезултат
ОФК Врбас1Нерешено
Црвенка1Нерешено