Кулпин – Будућност Младеново

Детаљи

Датум Време League Сезона
March 27, 2016 15:30 ПФЛ Нови Сад 2015-2016

Ground

Стадион ФК Кулпин
Kanalska, Kulpin, Serbia

Резултат

КлубГолови
Кулпин0
Будућност Младеново0

Будућност Младеново

# Играч Позиција Голови Асистенције Жути картони Црвени картони
10Момчило Буквић 11Везни ред0000
2Пане ПрошићОдбрана0000
3Александар АнтонићОдбрана0000
17Лука КопањаОдбрана0000
7Бојан СрдићВезни ред0000
8Драган КнежевићВезни ред0000
14Никола Шатора 15Везни ред0000
21Дејан Дорословачки 19Везни ред0000
20Зоран ВучковићВезни ред0000
9Милорад БуквићНапад0000
11Обрад Мишковић 10Напад0000
15Марко Марић 14Напад0000
19Марко ЗељкоНапад0000
19Стефан Антонић 21Везни ред0000