ЖАК — Будућност Младеново

Детаљи

Датум Време League Сезона
September 27, 2020 15:30 ПФЛ Сомбор 2020-2021

Резултат

КлубПрво полувремеДруги полувремеГоловиРезултат
ЖАК1Пораз
Будућност Младеново2Победа