Кордун Кљајићево — Полет (К)

Детаљи

Датум Време League Сезона
March 15, 2020 14:30 ПФЛ Сомбор 2019-2020

Резултат

КлубПрво полувремеДруги полувремеГоловиРезултат
Кордун Кљајићево1Нерешено
Полет (К)1Нерешено