ЖАК — Кулпин

Детаљи

Датум Време League Сезона
March 15, 2020 14:30 ПФЛ Сомбор 2019-2020

Резултат

КлубПрво полувремеДруги полувремеГоловиРезултат
ЖАК4Победа
Кулпин0Пораз