Војводина Товаришево — Славија

Детаљи

Датум Време League Сезона
March 7, 2020 14:30 ПФЛ Сомбор 2019-2020

Резултат

КлубПрво полувремеДруги полувремеГоловиРезултат
Војводина Товаришево1Победа
Славија0Пораз