Будућност Младеново — БСК

Детаљи

Датум Време League Сезона
March 8, 2020 14:30 ПФЛ Сомбор 2019-2020

Резултат

КлубПрво полувремеДруги полувремеГоловиРезултат
Будућност Младеново2Победа
БСК0Пораз