Војводина Товаришево — БСК

Детаљи

Датум Време League Сезона
November 23, 2019 13:00 ПФЛ Сомбор 2019-2020

Резултат

КлубПрво полувремеДруги полувремеГоловиРезултат
Војводина Товаришево3Победа
БСК0Пораз