ЖАК — Будућност Младеново

Детаљи

Датум Време League Сезона
November 23, 2019 13:00 ПФЛ Сомбор 2019-2020

Резултат

КлубПрво полувремеДруги полувремеГоловиРезултат
ЖАК0Пораз
Будућност Младеново4Победа