Будућност Младеново — Војводина Товаришево

Детаљи

Датум Време League Сезона
November 17, 2019 13:00 ПФЛ Сомбор 2019-2020

Резултат

КлубПрво полувремеДруги полувремеГоловиРезултат
Будућност Младеново1Пораз
Војводина Товаришево2Победа