Херцеговац Гајдобра — Војводина Товаришево

Детаљи

Датум Време League Сезона
November 10, 2019 13:00 ПФЛ Сомбор 2019-2020

Резултат

КлубПрво полувремеДруги полувремеГоловиРезултат
Херцеговац Гајдобра3Победа
Војводина Товаришево1Пораз