Тврђава Бач — Кордун Кљајићево

Детаљи

Датум Време League Сезона
November 9, 2019 13:00 ПФЛ Сомбор 2019-2020

Резултат

КлубПрво полувремеДруги полувремеГоловиРезултат
Тврђава Бач4Победа
Кордун Кљајићево1Пораз