Маглић — Будућност Младеново

Детаљи

Датум Време League Сезона
November 10, 2019 13:00 ПФЛ Сомбор 2019-2020

Резултат

КлубПрво полувремеДруги полувремеГоловиРезултат
Маглић0Нерешено
Будућност Младеново0Нерешено