Русин — Маглић

Детаљи

Датум Време League Сезона
November 3, 2019 13:30 ПФЛ Сомбор 2019-2020

Резултат

КлубПрво полувремеДруги полувремеГоловиРезултат
Русин3Победа
Маглић0Пораз