Кордун Кљајићево — ЖАК

Детаљи

Датум Време League Сезона
November 2, 2019 13:30 ПФЛ Сомбор 2019-2020

Резултат

КлубПрво полувремеДруги полувремеГоловиРезултат
Кордун Кљајићево5Победа
ЖАК0Пораз