Омладинац Буковац — Тврђава Бач

Детаљи

Датум Време League Сезона
November 3, 2019 13:30 ПФЛ Сомбор 2019-2020

Резултат

КлубПрво полувремеДруги полувремеГоловиРезултат
Омладинац Буковац0Пораз
Тврђава Бач3Победа