Тврђава Бач — Раднички 1918

Детаљи

Датум Време League Сезона
October 26, 2019 14:00 ПФЛ Сомбор 2019-2020

Резултат

КлубПрво полувремеДруги полувремеГоловиРезултат
Тврђава Бач2Победа
Раднички 19180Пораз