Славија — Тврђава Бач

Детаљи

Датум Време League Сезона
October 20, 2019 15:00 ПФЛ Сомбор 2019-2020

Резултат

КлубПрво полувремеДруги полувремеГоловиРезултат
Славија3Победа
Тврђава Бач2Пораз