БСК — Кулпин

Детаљи

Датум Време League Сезона
October 20, 2019 15:00 ПФЛ Сомбор 2019-2020

Резултат

КлубПрво полувремеДруги полувремеГоловиРезултат
БСК7Победа
Кулпин1Пораз