Војводина Товаришево — Маглић

Детаљи

Датум Време League Сезона
September 21, 2019 16:00 ПФЛ Сомбор 2019-2020

Резултат

КлубПрво полувремеДруги полувремеГоловиРезултат
Војводина Товаришево7Победа
Маглић0Пораз