Војводина Товаришево — Кордун Кљајићево

Детаљи

Датум Време League Сезона
September 7, 2019 16:30 ПФЛ Сомбор 2019-2020

Резултат

КлубПрво полувремеДруги полувремеГоловиРезултат
Војводина Товаришево1Победа
Кордун Кљајићево0Пораз