Будућност Младеново — Кулпин

Детаљи

Датум Време League Сезона
September 8, 2019 16:30 ПФЛ Сомбор 2019-2020

Резултат

КлубПрво полувремеДруги полувремеГоловиРезултат
Будућност Младеново11Победа
Кулпин1Пораз