Тврђава Бач — Кулпин

Детаљи

Датум Време League Сезона
September 1, 2019 16:30 ПФЛ Сомбор 2019-2020

Резултат

КлубПрво полувремеДруги полувремеГоловиРезултат
Тврђава Бач7Победа
Кулпин0Пораз