Војводина Товаришево — Раднички 1918

Детаљи

Датум Време League Сезона
August 24, 2019 17:00 ПФЛ Сомбор 2019-2020

Резултат

КлубПрво полувремеДруги полувремеГоловиРезултат
Војводина Товаришево3Победа
Раднички 19181Пораз