Кулпин — ЖАК

Детаљи

Датум Време League Сезона
August 25, 2019 17:00 ПФЛ Сомбор 2019-2020

Резултат

КлубПрво полувремеДруги полувремеГоловиРезултат
Кулпин1Победа
ЖАК0Пораз