Будућност Младеново — Тврђава Бач

Детаљи

Датум Време League Сезона
August 25, 2019 17:00 ПФЛ Сомбор 2019-2020

Резултат

КлубПрво полувремеДруги полувремеГоловиРезултат
Будућност Младеново1Победа
Тврђава Бач0Пораз