ЖАК — Тврђава Бач

Детаљи

Датум Време League Сезона
August 17, 2019 17:00 ПФЛ Сомбор 2019-2020

Резултат

КлубПрво полувремеДруги полувремеГоловиРезултат
ЖАК2Пораз
Тврђава Бач7Победа