Славија — Војводина Товаришево

Детаљи

Датум Време League Сезона
August 18, 2019 17:00 ПФЛ Сомбор 2019-2020

Резултат

КлубПрво полувремеДруги полувремеГоловиРезултат
Славија1Нерешено
Војводина Товаришево1Нерешено