До победе у последњем минуту

У тринаестом колу ПФЛ Сомбор фудбалери Будућности савладали су веома квалитетну екипу Борца из Бачког Грачаца резултатом 1:0 (0:0). Гол је постигао Душко Радичић у последњем минуту утакмице на асистенцију Луке Копање. Прво полувреме је обележила веома чврста, на моменте и прегруба игра без правих прилика на обе стране све до првог минута надокнаде када је Марко Зељко промашио стопостотну шансу пред голом гостију. У другом полувремену потпуно другачија слика. Тотална доминација нашег тима уз мноштво добрих прилика за постизање гола који је на крају постигнут у последњем минуту меча. Корнер је извео Марчета, противничка одбрана кратко главом лопту пребацује на другу стативу одакле је Копања враћа у срце шеснаестерца где ју је дочекао Радичић и послао у небрањени део гола. Наредни меч у оквиру ПФЛ Сомбор наш тим игра у Буковцу против домаћег Омладинца. Утакмица је заказана у 13.30 часова.