Резултати ПФЛ Сомбор 2019-2020

Распоред и резултати ПФЛ Сомбор

ДатумМечВреме/РезултатиLeagueСезона
Кордун — Будућност ПарагеПФЛ Сомбор2019-2020
ЖАК — Тврђава БачПФЛ Сомбор2019-2020
БСК — Будућност МладеновоПФЛ Сомбор2019-2020
Маглић — КулпинПФЛ Сомбор2019-2020
Раднички 1918 — Херцеговац ГајдобраПФЛ Сомбор2019-2020
Русин — Борац 46 ОбровацПФЛ Сомбор2019-2020
Омладинац — ПолетПФЛ Сомбор2019-2020
Славија — Војводина ТоваришевоПФЛ Сомбор2019-2020
Полет (К) — Кордун КљајићевоПФЛ Сомбор2019-2020
Војводина Товаришево — Раднички 1918ПФЛ Сомбор2019-2020
Будућност Младеново — Тврђава БачПФЛ Сомбор2019-2020
Кулпин — ЖАКПФЛ Сомбор2019-2020
Борац 46 Обровац — МаглићПФЛ Сомбор2019-2020
Будућност Параге — РусинПФЛ Сомбор2019-2020
Херцеговац Гајдобра — Омладинац БуковацПФЛ Сомбор2019-2020
БСК — СлавијаПФЛ Сомбор2019-2020
ЖАК — Борац 46 ОбровацПФЛ Сомбор2019-2020
Кордун Кљајићево — Херцеговац ГајдобраПФЛ Сомбор2019-2020
Тврђава Бач — КулпинПФЛ Сомбор2019-2020
Маглић — Будућност ПарагеПФЛ Сомбор2019-2020
Русин — Полет (К)ПФЛ Сомбор2019-2020
Омладинац Буковац — Војводина ТоваришевоПФЛ Сомбор2019-2020
Раднички 1918 — БСКПФЛ Сомбор2019-2020
Славија — Будућност МладеновоПФЛ Сомбор2019-2020
Полет (К) — МаглићПФЛ Сомбор2019-2020
Војводина Товаришево — Кордун КљајићевоПФЛ Сомбор2019-2020
Будућност Параге — ЖАКПФЛ Сомбор2019-2020
Борац 46 Обровац — Тврђава БачПФЛ Сомбор2019-2020
Будућност Младеново — КулпинПФЛ Сомбор2019-2020
Херцеговац Гајдобра — РусинПФЛ Сомбор2019-2020
БСК — Омладинац БуковацПФЛ Сомбор2019-2020
Славија — Раднички 1918ПФЛ Сомбор2019-2020
Кордун Кљајићево — БСКПФЛ Сомбор2019-2020
ЖАК — Полет (К)ПФЛ Сомбор2019-2020
Тврђава Бач — Будућност ПарагеПФЛ Сомбор2019-2020
Раднички 1918 — Будућност МладеновоПФЛ Сомбор2019-2020
Омладинац Буковац — СлавијаПФЛ Сомбор2019-2020
Русин — Војводина ТоваришевоПФЛ Сомбор2019-2020
Маглић — Херцеговац ГајдобраПФЛ Сомбор2019-2020
Кулпин — Борац 46 ОбровацПФЛ Сомбор2019-2020
Полет (К) — Тврђава БачПФЛ Сомбор2019-2020
Војводина Товаришево — МаглићПФЛ Сомбор2019-2020
Будућност Младеново — Борац 46 ОбровацПФЛ Сомбор2019-2020
Будућност Параге — КулпинПФЛ Сомбор2019-2020
Херцеговац Гајдобра — ЖАКПФЛ Сомбор2019-2020
БСК — РусинПФЛ Сомбор2019-2020
Славија — Кордун КљајићевоПФЛ Сомбор2019-2020
Раднички 1918 — Омладинац БуковацПФЛ Сомбор2019-2020
Кордун Кљајићево — Раднички 1918ПФЛ Сомбор2019-2020
ЖАК — Војводина ТоваришевоПФЛ Сомбор2019-2020
Тврђава Бач — Херцеговац ГајдобраПФЛ Сомбор2019-2020
Омладинац Буковац — Будућност МладеновоПФЛ Сомбор2019-2020
Русин — СлавијаПФЛ Сомбор2019-2020
Маглић — БСКПФЛ Сомбор2019-2020
Кулпин — Полет (К)ПФЛ Сомбор2019-2020
Борац 46 Обровац — Будућност ПарагеПФЛ Сомбор2019-2020
Полет (К) — Борац 46 ОбровацПФЛ Сомбор2019-2020
Војводина Товаришево — Тврђава БачПФЛ Сомбор2019-2020
Будућност Младеново — Будућност ПарагеПФЛ Сомбор2019-2020
Херцеговац Гајдобра — КулпинПФЛ Сомбор2019-2020
БСК — ЖАКПФЛ Сомбор2019-2020
Славија — МаглићПФЛ Сомбор2019-2020
Раднички 1918 — РусинПФЛ Сомбор2019-2020
Омладинац Буковац — Кордун КљајићевоПФЛ Сомбор2019-2020
Кордун Кљајићево — Будућност МладеновоПФЛ Сомбор2019-2020
ЖАК — СлавијаПФЛ Сомбор2019-2020
Тврђава Бач — БСКПФЛ Сомбор2019-2020
Русин — Омладинац БуковацПФЛ Сомбор2019-2020
Маглић — Раднички 1918ПФЛ Сомбор2019-2020
Кулпин — Војводина ТоваришевоПФЛ Сомбор2019-2020
Борац 46 Обровац — Херцеговац ГајдобраПФЛ Сомбор2019-2020
Будућност Параге — Полет (К)ПФЛ Сомбор2019-2020
Војводина Товаришево — Борац 46 ОбровацПФЛ Сомбор2019-2020
Кордун Кљајићево — РусинПФЛ Сомбор2019-2020
Будућност Младеново — Полет (К)ПФЛ Сомбор2019-2020
Херцеговац Гајдобра — Будућност ПарагеПФЛ Сомбор2019-2020
БСК — КулпинПФЛ Сомбор2019-2020
Славија — Тврђава БачПФЛ Сомбор2019-2020
Раднички 1918 — ЖАКПФЛ Сомбор2019-2020
Омладинац Буковац — МаглићПФЛ Сомбор2019-2020
ЖАК — Омладинац БуковацПФЛ Сомбор2019-2020
Тврђава Бач — Раднички 1918ПФЛ Сомбор2019-2020
Полет (К) — Херцеговац ГајдобраПФЛ Сомбор2019-2020
Русин — Будућност МладеновоПФЛ Сомбор2019-2020
Маглић — Кордун КљајићевоПФЛ Сомбор2019-2020
Кулпин — СлавијаПФЛ Сомбор2019-2020
Борац 46 Обровац — БСКПФЛ Сомбор2019-2020
Будућност Параге — Војводина ТоваришевоПФЛ Сомбор2019-2020
Војводина Товаришево — Полет (К)ПФЛ Сомбор2019-2020
Кордун Кљајићево — ЖАКПФЛ Сомбор2019-2020
Будућност Младеново — Херцеговац ГајдобраПФЛ Сомбор2019-2020
БСК — Будућност ПарагеПФЛ Сомбор2019-2020
Славија — Борац 46 ОбровацПФЛ Сомбор2019-2020
Раднички 1918 — КулпинПФЛ Сомбор2019-2020
Омладинац Буковац — Тврђава БачПФЛ Сомбор2019-2020
Русин — МаглићПФЛ Сомбор2019-2020
ЖАК — РусинПФЛ Сомбор2019-2020
Тврђава Бач — Кордун КљајићевоПФЛ Сомбор2019-2020
Полет (К) — БСКПФЛ Сомбор2019-2020
Маглић — Будућност МладеновоПФЛ Сомбор2019-2020
Кулпин — Омладинац БуковацПФЛ Сомбор2019-2020
Борац 46 Обровац — Раднички 1918ПФЛ Сомбор2019-2020
Будућност Параге — СлавијаПФЛ Сомбор2019-2020
Херцеговац Гајдобра — Војводина ТоваришевоПФЛ Сомбор2019-2020
Кордун Кљајићево — КулпинПФЛ Сомбор2019-2020
Будућност Младеново — Војводина ТоваришевоПФЛ Сомбор2019-2020
БСК — Херцеговац ГајдобраПФЛ Сомбор2019-2020
Славија — Полет (К)ПФЛ Сомбор2019-2020
Раднички 1918 — Будућност ПарагеПФЛ Сомбор2019-2020
Омладинац Буковац — Борац 46 ОбровацПФЛ Сомбор2019-2020
Русин — Тврђава БачПФЛ Сомбор2019-2020
Маглић — ЖАКПФЛ Сомбор2019-2020
ЖАК — Будућност МладеновоПФЛ Сомбор2019-2020
Тврђава Бач — МаглићПФЛ Сомбор2019-2020
Полет (К) — Раднички 1918ПФЛ Сомбор2019-2020
Војводина Товаришево — БСКПФЛ Сомбор2019-2020
Кулпин — РусинПФЛ Сомбор2019-2020
Борац 46 Обровац — Кордун КљајићевоПФЛ Сомбор2019-2020
Будућност Параге — Омладинац БуковацПФЛ Сомбор2019-2020
Херцеговац Гајдобра — СлавијаПФЛ Сомбор2019-2020
Војводина Товаришево — СлавијаПФЛ Сомбор2019-2020
Полет (К) — Омладинац БуковацПФЛ Сомбор2019-2020
Тврђава Бач — ЖАКПФЛ Сомбор2019-2020
Будућност Младеново — БСКПФЛ Сомбор2019-2020
Херцеговац Гајдобра — Раднички 1918ПФЛ Сомбор2019-2020
Будућност Параге — Кордун КљајићевоПФЛ Сомбор2019-2020
Борац 46 Обровац — РусинПФЛ Сомбор2019-2020
Кулпин — МаглићПФЛ Сомбор2019-2020
Тврђава Бач — Будућност МладеновоПФЛ Сомбор2019-2020
ЖАК — КулпинПФЛ Сомбор2019-2020
Маглић — Борац 46 ОбровацПФЛ Сомбор2019-2020
Русин — Будућност ПарагеПФЛ Сомбор2019-2020
Кордун Кљајићево — Полет (К)ПФЛ Сомбор2019-2020
Омладинац Буковац — Херцеговац ГајдобраПФЛ Сомбор2019-2020
Раднички 1918 — Војводина ТоваришевоПФЛ Сомбор2019-2020
Славија — БСКПФЛ Сомбор2019-2020