Распоред и резултати ПФЛ Сомбор 2020-2021

Распоред и резултати ПФЛ Сомбор 2020-2021

ДатумМечВреме/РезултатиLeagueСезона
Борац (БГ) — ЖАКПФЛ Сомбор2020-2021
Омладинац Буковац — МаглићПФЛ Сомбор2020-2021
Русин — КулпинПФЛ Сомбор2020-2021
Будућност Гложан — СлавијаПФЛ Сомбор2020-2021
Борац 46 Обровац — Полет (К)ПФЛ Сомбор2020-2021
Кордун Кљајићево — Будућност МладеновоПФЛ Сомбор2020-2021
Будућност Параге — Тврђава БачПФЛ Сомбор2020-2021
Задругар Српски Милетић — БСКПФЛ Сомбор2020-2021
Станишић — Раднички 1918ПФЛ Сомбор2020-2021
Тврђава Бач — Задругар Српски МилетићПФЛ Сомбор2020-2021
Полет (К) — Кордун КљајићевоПФЛ Сомбор2020-2021
Борац (БГ) — Омладинац БуковацПФЛ Сомбор2020-2021
ЖАК — Раднички 1918ПФЛ Сомбор2020-2021
БСК — СтанишићПФЛ Сомбор2020-2021
Будућност Младеново — Будућност ПарагеПФЛ Сомбор2020-2021
Славија — Борац 46 ОбровацПФЛ Сомбор2020-2021
Кулпин — Будућност ГложанПФЛ Сомбор2020-2021
Маглић — РусинПФЛ Сомбор2020-2021
Омладинац Буковац — ЖАКПФЛ Сомбор2020-2021
Русин — Борац (БГ)ПФЛ Сомбор2020-2021
Будућност Гложан — МаглићПФЛ Сомбор2020-2021
Борац 46 Обровац — КулпинПФЛ Сомбор2020-2021
Кордун Кљајићево — СлавијаПФЛ Сомбор2020-2021
Будућност Параге — Полет (К)ПФЛ Сомбор2020-2021
Задругар Српски Милетић — Будућност МладеновоПФЛ Сомбор2020-2021
Станишић — Тврђава БачПФЛ Сомбор2020-2021
Раднички 1918 — БСКПФЛ Сомбор2020-2021
Тврђава Бач — Раднички 1918ПФЛ Сомбор2020-2021
Полет (К) — Задругар Српски МилетићПФЛ Сомбор2020-2021
Борац (БГ) — Будућност ГложанПФЛ Сомбор2020-2021
ЖАК — БСКПФЛ Сомбор2020-2021
Будућност Младеново — СтанишићПФЛ Сомбор2020-2021
Славија — Будућност ПарагеПФЛ Сомбор2020-2021
Кулпин — Кордун КљајићевоПФЛ Сомбор2020-2021
Маглић — Борац 46 ОбровацПФЛ Сомбор2020-2021
Омладинац Буковац — РусинПФЛ Сомбор2020-2021
Русин — ЖАКПФЛ Сомбор2020-2021
Будућност Гложан — Омладинац БуковацПФЛ Сомбор2020-2021
Борац 46 Обровац — Борац (БГ)ПФЛ Сомбор2020-2021
Кордун Кљајићево — МаглићПФЛ Сомбор2020-2021
Будућност Параге — КулпинПФЛ Сомбор2020-2021
Задругар Српски Милетић — СлавијаПФЛ Сомбор2020-2021
Станишић — Полет (К)ПФЛ Сомбор2020-2021
Раднички 1918 — Будућност МладеновоПФЛ Сомбор2020-2021
БСК — Тврђава БачПФЛ Сомбор2020-2021
Полет (К) — Раднички 1918ПФЛ Сомбор2020-2021
Борац (БГ) — Кордун КљајићевоПФЛ Сомбор2020-2021
ЖАК — Тврђава БачПФЛ Сомбор2020-2021
Будућност Младеново — БСКПФЛ Сомбор2020-2021
Славија — СтанишићПФЛ Сомбор2020-2021
Кулпин — Задругар Српски МилетићПФЛ Сомбор2020-2021
Маглић — Будућност ПарагеПФЛ Сомбор2020-2021
Омладинац Буковац — Борац 46 ОбровацПФЛ Сомбор2020-2021
Русин — Будућност ГложанПФЛ Сомбор2020-2021
Тврђава Бач — Будућност МладеновоПФЛ Сомбор2020-2021
Будућност Гложан — ЖАКПФЛ Сомбор2020-2021
Борац 46 Обровац — РусинПФЛ Сомбор2020-2021
Кордун Кљајићево — Омладинац БуковацПФЛ Сомбор2020-2021
Будућност Параге — Борац (БГ)ПФЛ Сомбор2020-2021
Задругар Српски Милетић — МаглићПФЛ Сомбор2020-2021
Станишић — КулпинПФЛ Сомбор2020-2021
Раднички 1918 — СлавијаПФЛ Сомбор2020-2021
БСК — Полет (К)ПФЛ Сомбор2020-2021
Полет (К) — Тврђава БачПФЛ Сомбор2020-2021
Борац (БГ) — Задругар Српски МилетићПФЛ Сомбор2020-2021
ЖАК — Будућност МладеновоПФЛ Сомбор2020-2021
Славија — БСКПФЛ Сомбор2020-2021
Кулпин — Раднички 1918ПФЛ Сомбор2020-2021
Маглић — СтанишићПФЛ Сомбор2020-2021
Омладинац Буковац — Будућност ПарагеПФЛ Сомбор2020-2021
Русин — Кордун КљајићевоПФЛ Сомбор2020-2021
Будућност Гложан — Борац 46 ОбровацПФЛ Сомбор2020-2021
Тврђава Бач — СлавијаПФЛ Сомбор2020-2021
Борац 46 Обровац — ЖАКПФЛ Сомбор2020-2021
Кордун Кљајићево — Будућност ГложанПФЛ Сомбор2020-2021
Будућност Параге — РусинПФЛ Сомбор2020-2021
Задругар Српски Милетић — Омладинац БуковацПФЛ Сомбор2020-2021
Станишић — Борац (БГ)ПФЛ Сомбор2020-2021
Раднички 1918 — МаглићПФЛ Сомбор2020-2021
БСК — КулпинПФЛ Сомбор2020-2021
Будућност Младеново — Полет (К)ПФЛ Сомбор2020-2021
Борац (БГ) — Раднички 1918ПФЛ Сомбор2020-2021
ЖАК — Полет (К)ПФЛ Сомбор2020-2021
Славија — Будућност МладеновоПФЛ Сомбор2020-2021
Кулпин — Тврђава БачПФЛ Сомбор2020-2021
Маглић — БСКПФЛ Сомбор2020-2021
Омладинац Буковац — СтанишићПФЛ Сомбор2020-2021
Русин — Задругар Српски МилетићПФЛ Сомбор2020-2021
Будућност Гложан — Будућност ПарагеПФЛ Сомбор2020-2021
Борац 46 Обровац — Кордун КљајићевоПФЛ Сомбор2020-2021
Тврђава Бач — МаглићПФЛ Сомбор2020-2021
Полет (К) — СлавијаПФЛ Сомбор2020-2021
Кордун Кљајићево — ЖАКПФЛ Сомбор2020-2021
Будућност Параге — Борац 46 ОбровацПФЛ Сомбор2020-2021
Задругар Српски Милетић — Будућност ГложанПФЛ Сомбор2020-2021
Станишић — РусинПФЛ Сомбор2020-2021
Раднички 1918 — Омладинац БуковацПФЛ Сомбор2020-2021
БСК — Борац (БГ)ПФЛ Сомбор2020-2021
Будућност Младеново — КулпинПФЛ Сомбор2020-2021
ЖАК — СлавијаПФЛ Сомбор2020-2021
Кулпин — Полет (К)ПФЛ Сомбор2020-2021
Маглић — Будућност МладеновоПФЛ Сомбор2020-2021
Борац (БГ) — Тврђава БачПФЛ Сомбор2020-2021
Омладинац Буковац — БСКПФЛ Сомбор2020-2021
Русин — Раднички 1918ПФЛ Сомбор2020-2021
Будућност Гложан — СтанишићПФЛ Сомбор2020-2021
Борац 46 Обровац — Задругар Српски МилетићПФЛ Сомбор2020-2021
Кордун Кљајићево — Будућност ПарагеПФЛ Сомбор2020-2021
Тврђава Бач — Омладинац БуковацПФЛ Сомбор2020-2021
Полет (К) — МаглићПФЛ Сомбор2020-2021
Будућност Параге — ЖАКПФЛ Сомбор2020-2021
Задругар Српски Милетић — Кордун КљајићевоПФЛ Сомбор2020-2021
Станишић — Борац 46 ОбровацПФЛ Сомбор2020-2021
Раднички 1918 — Будућност ГложанПФЛ Сомбор2020-2021
БСК — РусинПФЛ Сомбор2020-2021
Будућност Младеново — Борац (БГ)ПФЛ Сомбор2020-2021
Славија — КулпинПФЛ Сомбор2020-2021
Борац (БГ) — Полет (К)ПФЛ Сомбор2020-2021
ЖАК — КулпинПФЛ Сомбор2020-2021
Маглић — СлавијаПФЛ Сомбор2020-2021
Омладинац Буковац — Будућност МладеновоПФЛ Сомбор2020-2021
Русин — Тврђава БачПФЛ Сомбор2020-2021
Будућност Гложан — БСКПФЛ Сомбор2020-2021
Борац 46 Обровац — Раднички 1918ПФЛ Сомбор2020-2021
Кордун Кљајићево — СтанишићПФЛ Сомбор2020-2021
Будућност Параге — Задругар Српски МилетићПФЛ Сомбор2020-2021
Тврђава Бач — Будућност ГложанПФЛ Сомбор2020-2021
Полет (К) — Омладинац БуковацПФЛ Сомбор2020-2021
Задругар Српски Милетић — ЖАКПФЛ Сомбор2020-2021
Станишић — Будућност ПарагеПФЛ Сомбор2020-2021
Раднички 1918 — Кордун КљајићевоПФЛ Сомбор2020-2021
БСК — Борац 46 ОбровацПФЛ Сомбор2020-2021
Будућност Младеново — РусинПФЛ Сомбор2020-2021
Славија — Борац (БГ)ПФЛ Сомбор2020-2021
Кулпин — МаглићПФЛ Сомбор2020-2021
Борац (БГ) — КулпинПФЛ Сомбор2020-2021
ЖАК — МаглићПФЛ Сомбор2020-2021
Омладинац Буковац — СлавијаПФЛ Сомбор2020-2021
Русин — Полет (К)ПФЛ Сомбор2020-2021
Будућност Гложан — Будућност МладеновоПФЛ Сомбор2020-2021
Борац 46 Обровац — Тврђава БачПФЛ Сомбор2020-2021
Кордун Кљајићево — БСКПФЛ Сомбор2020-2021
Будућност Параге — Раднички 1918ПФЛ Сомбор2020-2021
Задругар Српски Милетић — СтанишићПФЛ Сомбор2020-2021
Тврђава Бач — Кордун КљајићевоПФЛ Сомбор2020-2021
Полет (К) — Будућност ГложанПФЛ Сомбор2020-2021
Станишић — ЖАКПФЛ Сомбор2020-2021
Раднички 1918 — Задругар Српски МилетићПФЛ Сомбор2020-2021
БСК — Будућност ПарагеПФЛ Сомбор2020-2021
Будућност Младеново — Борац 46 ОбровацПФЛ Сомбор2020-2021
Славија — РусинПФЛ Сомбор2020-2021
Кулпин — Омладинац БуковацПФЛ Сомбор2020-2021
Маглић — Борац (БГ)ПФЛ Сомбор2020-2021